Let op!
Tot en met 15 mei kun je nog boekingen doen via deze website. Daarna schakelen we over naar onze nieuwe website met een vernieuwd boekingssysteem. Vanaf dat moment kun je daar je boekingen regelen.
De STO Doen lessen zijn bedoeld voor de groepen 7 en 8. Er is plek voor max. 24 kinderen.
Tijdens deze gaan de leerlingen een astroïde bal maken. Via kunststofdraden uit de lamp kun je fascinerende lichteffecten laten zien. Om de astroïde bal te maken leren ze hoe je moet solderen, boren en monteren.
Daarnaast gaan de leerlingen aan de slag met robotica (Lego Mindstorms). Ze gaan hun eigen robot programmeren. Ze gaan motoren en sensoren gebruiken om gedragingen en bewegingen in werking te zetten, waardoor ze de robot tot leven kunnen brengen.
Helaas is de STO Doen bus niet meer beschikbaar voor de STO Doen lessen. Er zal zelf vervoer geregeld moeten worden.